Kontakt

Jste připraveni na změnu?

Nabízím osobní (v Praze) i online konzultace v délce 60 minut.
Dále nabízím i možnost terapeutické procházky v délce 2-4 hodiny v nádherné přírodě v srdci Krkonoš. Propojuji zde své dovednosti s terapeutickými účinky přírody a poutí.

Považuji za důležité, aby Vám terapeut vyhovoval a nabízel to, co potřebujete. Projděte si mé stránky a pokud Vás moje nabídka zaujala, napište mi a domluvme si první online konzultaci v délce 20 minut zdarma.

Konzultační hodiny dle individuální domluvy.

Za konzultaci si účtuji 500 – 2000,-, za terapeutickou procházku pak 2000-4000,-, přičemž jakákoliv částka v tomto rozmezí je pro mě v pořádku; v případě procházky záleží i na délce a naší individuální domluvě, napište mi. Uvědomuji si, že každý má jiné finanční možnosti a byla bych ráda, aby nedostatek financí Vám nebyl překážkou na cestě ke zdravějšímu, spokojenějšímu a plnějšímu životu. Pokud se přikloníte k horní hranici, podpoříte tím zároveň ty, kteří mají nyní možnosti omezené.
Platby probíhají na konci sezení/chození.

Můžeme se potkat jednou, na několik setkání či navázat delší spolupráci. Možná máte zájem o jednorázové poradenství či podporu v krizi, možná cítíte potřebu hlubší práce na sobě. Zásadní je, aby Vám naše setkání byla přínosem.

Vzhledem k současné legislativní situaci není možné nabízet samotnou psychedelickou terapii. Pokud Vás zajímá tato zkušenost, nemohu Vám ji prozatím ani poskytnout, ani zprostředkovat. Touto službou nepodporuji ilegální činnost, ale usiluji o minimalizaci potenciálních škod z ní plynoucích a maximalizaci možných přínosů. Děkuji za pochopení.

S úctou,
Rita


Mgr. Rita Kočárová
+420 775 981 880
kocarova.rita@gmail.com